Podkategorie
Wędkarz Roku 2022 - Koło nr 39
ZBIORCZA KLASYFIKACJA NA “WĘDKARZA ROKU” 2022 KOŁA NR 39 “MIECHOCIN” | ||||||||||||
Lp. | Nazwisko i Imię | Data i rodzaj zawodów | Punktacja ogólna | Miejsce | ||||||||
03.04.22 | 24.04.22 | 03.05.22 | 22.05.22 | 23/24.07.22 | 21.08.22 | 18.09.22 | ||||||
Spł. Tow | Spł. MK | Spin. MK | Fed. MK | Nocne Tow spł - grunt | Spław. Puchar Prezesa | Spin Tow | ||||||
1 | Zięba Wiesław | 12 | 1 | 4 | 15 | 12 | 6 | 50 | ||||
2 | Chwałek Mariusz | 10 | 12 | 7 | 15 | 44 | ||||||
3 | Skuza Piotr | 15 | 8 | 6 | 8 | 37 | ||||||
4 | Kulig Wojciech | 1 | 6 | 3 | 1 | 3 | 6 | 12 | 32 | |||
5 | Lasota Adrian | 1 | 15 | 10 | 4 | 30 | ||||||
6 | Obierak Marek | 4 | 4 | 7 | 15 | 30 | ||||||
7 | Nasternak Grzegorz | 6 | 6 | 6 | 1 | 10 | 29 | |||||
8 | Dróżdż Andrzej | 4 | 8 | 4 | 4 | 1 | 4 | 25 | ||||
9 | Mroczek Sławomir | 5 | 12 | 3 | 2 | 1 | 23 | |||||
10 | Czerwonka Waldmar | 8 | 4 | 1 | 1 | 3 | 17 | |||||
11 | Broda Andrzej | 15 | 1 | 16 | ||||||||
12 | Tarnawski Jerzy | 5 | 4 | 7 | 16 | |||||||
13 | Zbyrad Artur | 2 | 3 | 10 | 1 | 16 | ||||||
14 | Kopeć Janusz | 1 | 1 | 12 | 1 | 15 | ||||||
15 | Lis Jerzy | 15 | 15 | |||||||||
16 | Wojnarowski Leszek | 1 | 12 | 1 | 1 | 15 | ||||||
17 | Durda Paweł | 8 | 6 | 14 | ||||||||
18 | Krzemień Marcin | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 13 | |||||
19 | Ślęzak Krzysztof | 1 | 1 | 4 | 1 | 6 | 13 | |||||
20 | Cena Piotr | 12 | 12 | |||||||||
21 | Gajda Krzysztof | 1 | 4 | 6 | 1 | 12 | ||||||
22 | Przybyło Bogdan | 1 | 1 | 8 | 1 | 11 | ||||||
23 | Rudnicki Leszek | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 | 11 | |||||
24 | Dziadura Eugeniusz | 7 | 1 | 1 | 1 | 10 | ||||||
25 | Kusek Rafał | 1 | 8 | 1 | 10 | |||||||
26 | Michno Maciej | 10 | 10 | |||||||||
27 | Godlewski Piotr | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 9 | |||||
28 | Ordon Lesław | 1 | 8 | 9 | ||||||||
29 | Blaszka Dariusz | 3 | 2 | 1 | 1 | 7 | ||||||
30 | Piernicki Krzysztof | 5 | 1 | 6 | ||||||||
31 | Danielewicz Jan | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | ||||||
32 | Pastuła Rafał | 5 | 5 | |||||||||
33 | Białek Rafał | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||||
34 | Chojnacki Krzysztof | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||||
35 | Kowalczyk Krzysztof | 1 | 3 | 4 | ||||||||
36 | Kalinka Andrzej | 2 | 1 | 3 | ||||||||
37 | Król Wojciech | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||
38 | Michno Witold | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||
39 | Półtorak Tadeusz | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||
40 | Wolan Stanisław | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||
41 | Cygan Filip | 1 | 1 | 2 | ||||||||
42 | Dziadura Łukasz | 1 | 1 | 2 | ||||||||
43 | Kałdon Paweł | 1 | 1 | 2 | ||||||||
44 | Wilk Damian | 1 | 1 | 2 | ||||||||
45 | Zioło Bogusław | 1 | 1 | 2 | ||||||||
46 | Baran Sławomir | 1 | 1 | |||||||||
47 | Białek Tomasz | 1 | 1 | |||||||||
48 | Cal Wiesław | 1 | 1 | |||||||||
49 | Chciuk Marcin | 1 | 1 | |||||||||
50 | Dąbek Lucjan | 1 | 1 | |||||||||
51 | Dryniak Andrzej | 1 | 1 | |||||||||
52 | Gach Marek | 1 | 1 | |||||||||
53 | Jędrzejowski Bolesław | 1 | 1 | |||||||||
54 | Kondracki Dariusz | 1 | 1 | |||||||||
55 | Kondracki Oskar | 1 | 1 | |||||||||
56 | Kotarba Robert | 1 | 1 | |||||||||
57 | Kułacz Grzegorz | 1 | 1 | |||||||||
58 | Kuszaj Leonard | 1 | 1 | |||||||||
59 | Kutowski Piotr | 1 | 1 | |||||||||
60 | Łączny Tomasz | 1 | 1 | |||||||||
61 | Łuczak Krzysztof | 1 | 1 | |||||||||
62 | Majcher Jerzy | 1 | 1 | |||||||||
63 | Mendocha Jan | 1 | 1 | |||||||||
64 | Piernicki Mateusz | 1 | 1 | |||||||||
65 | Rachwał Krzysztof | 1 | 1 | |||||||||
66 | Rózicki Sebasian | 1 | 1 | |||||||||
67 | Słomka Jakub | 1 | 1 | |||||||||
68 | Woźna Wanda | 1 | 1 | |||||||||
69 | Zdyrski Marek | 1 | 1 | |||||||||
Ilość startujących zawodników | 30 | 23 | 34 | 16 | 32 | 34 | 6 | 175 |